SZYBKI KONTAKT

15. Turniej Mikołajkowy

Klubowy Turniej Mikołajkowy 2022 w hali Na Skarpie. Równe 20 - tyle naszych zawodniczek i zawodników, podzielonych na trzy osobne turnieje, wzięło w nim udział. W samo południe zaczęli najmłodsi adepci tenisa. Najlepiej zaprezentowali się: Szymon Chuchra ( 1 miejsce), Gabriel Wanielewski (2 miejsce), Iga Durmowicz (3 miejsce) i Zuzanna Stawińska (4 miejsce). Dwie godziny później do gry przystąpili nieco starsi zawodnicy, turniej wygrała Pola Rębska, drugie miejsce zajęła Zuzanna Kmita, trzecie - Oliwia Czuba. Po nich, przez kilka kolejnych godzin walczyło sześcioro zawodniczek i zawodników w kategorii OPEN. Zwyciężył Przemysław Warnel, który w decydującym, zaciętym, wyrównanym meczu pokonał Tadeusza Marcinkowskiego. Podium uzupełnił najmłodszy uczestnik tego turnieju - Aleksander Lemański, który w ostatnim meczu obronił meczbola i pokonał Zuzannę Matwiejczuk, zdobywczynię V miejsca. Na czwartym miejscu uplasowała się Helena Marska. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczestników dzisiejszych zawodów. I jeszcze podziękowania dla najlepszej w Toruniu firmy cukierniczej BALTAZAR za podarowane słodkości.